Get Adobe Flash player

Znajdź nas na Facebooku

Spoleczność

Tagi

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej. „PRZY KOMINKU” Kielce 2013

przy kominku 2013 plakatW dniach 29 i 30 listopada w Kielcach odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej. „PRZY KOMINKU”. Zapraszamy serdecznie na to wydarzenie, które odbywa się pod patronatem Krainy Łagodności.

 

Szczególnie obiecująco zapowiada się sobotni wieczór podczas którego odbędzie się Koncert Galowy Konkursowiczów i Gwiazd „PRZY KOMINKU” KIELCE 2013.

 

O koncercie tym piszą organizatorzy:

 

 

30 Listopada, koncert galowy rozpoczyna się już w centrum Kielc, bo od godziny 16:30 do co półgodziny do 17:00 odjeżdżać będzie darmowy „KOMIKObus” w kierunku Targów Kielce gdzie na małej scenie przywita gości zespół „Pod Wiatr” zeszłoroczny laureat „Nagrody Publiczności”, który będzie promował swoja najnowszą płytę.

Punktualnie o godzinie 18:00 Bartosz Zgorzelski, człowiek który „jest legendą” festiwali poetycko-turystycznych (narodziny legendy – Festiwal Piosenki Turystycznej YAPA) jako zapowiadacz, umilacz, konferansjer zaprosi, na dużą scenę Centrum Kongresowego Targów Kielce wykonawców konkursowych festiwalu, którzy starać się będą skraść serca i zdobyć nagrodę publiczności. „Młodzi” artyści zaprezentują po jednym utworze a liczna publiczność własnoręcznie zagłosuje i przyzna nagrodę pieniężną swojemu ulubieńcowi.

Lista zakwalifikowanych do konkursu „PRZY KOMINKU 2013”
(kolejność przypadkowa):

 1. Dariusz Rubin i zespół „Mniej więcej” – Biłgoraj
 2. Maciej Baranowski z zespołem – Łęczyca, Warszawa, Otwock
 3. Duet „Pod Otwartym Niebem” – Przyszowa
 4. Zespół piosenki poetyckiej „Jak” – Przeworsk
 5. Zespół „4razywroku” – Żarnowiec
 6. Zespół „Dusza we mgle” – Przemyśl
 7. Zespół „Ta Jedna Chwila” – Zakręt
 8. Zespół „Nocny lot” – Gdynia
 9. Zespół „Lewitacja” – Kraków
 10. Duet „Agusia & Yopek” – Bytom
 11. Zespół „Nie jest źle” – Iłża
 12. Zespół „Smak jabłka” – Piotrków Trybunalski
 13. Zespół „Twarzą w twarz” – Łomża
 14. Anna Dziedzic z zespołem – Kraków

Następnie na scenie pojawi się „gospodarz festiwalu”, kielecki zespół Formacja Opowieści Kameralnych. Grupa oprócz nowych autorskich utworów przypomni swój przebój „Nasz Dom” dzięki, któremu zaistniała na scenach festiwalowych całego kraju oraz antenach rozgości radiowych prezentujących muzykę rodem z „Krainy Łagodności”.

Gwiazdami tegorocznej edycji „Przy kominowego” spotkania  będą Dom o ZielonychProgach oraz Wolna Grupa Bukowina – raczej o ich osiągnięciach i historii nie  trzeba się rozpisywać.
Na finał Bartosz zaprosi wykonawców na scenę, gdzie odbędzie się wręczenie nagród i wykonanie piosenki finałowej, którą będzie „Oczekiwanie”, utwór Piotra Frankowicza niegdyś współtwórcy kieleckiej grupy „Grube Dudy”.

UWAGA! Organizator przewidział nagrody niespodzianki dla widzów.
Spotkajmy się „PRZY KOMINKU” w oczekiwaniu na LATO.

DARMOWE ZAPROSZENIA na sobotni koncert można odbierać od 18 listopada 2013r w Kielcach, w Domu Kultury „ZAMECZEK”, Ośrodku Kultury „BIALOGON”

oraz w sklepach – Strefa Outdooru: ul. Edmunda Massalskiego 3 – Pasaż Świętokrzyski Kielce i ul. Warszawska 26 – Galeria Korona, poziom +1.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • MySpace
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Wykop
 • co-robie
 • Forumowisko

Łagodna Lista Przebojów
w czwartki od 20:00
na antenie Radia Aspekt

Kraina Łagodności TV

Archiwum