Get Adobe Flash player

Znajdź nas na Facebooku

Spoleczność

Tagi

Cykl koncertów Na Łagodnej Fali z Korsarzem w warszawskiej tawernie Korsarz

Bez tytułuSzanowni Państwo, Serdecznie chcielibyśmy zaprosić do wzięcia udziału w wydarzeniach cyklu koncertów „Na Łagodnej Fali z Korsarzem”, które odbywać się będą w niedziele w Tawernie Korsarz, na warszawskiej Woli, ul. Gostyńska 45, oraz zwrócić się z prośbą o zamieszczenie informacji prasowej zapowiadającej cykl.

NIEDZIELA W Tawernie KORSARZ, to wieczór
„Na Łagodnej Fali”.Łagodna Fala:
PIOSENKA POETYCKA, LITERACKA, ŚPIEWANA,
AKTORSKA, MUZYKA AUTORSKA, HUMOR W DOBRYM GUŚCIE.Dla kochających muzykę i poezję, klimat dobrego humoru.

10.11.2013 Start: 19.30 – Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30.10.1947 w Wichrówie. Jest satyrykiem, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Studiował w WSP w Olsztynie. Od 1976 roku współtworzył kabaret Gwuść z którym zdobywał nagrody. W 1976 roku zadebiutował w I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim w autorskim programie kabaretowym „Dookoła Wojtek”, za który otrzymał II nagrodę. W roku 1978 przeniósł się do Warszawy, gdzie do 1981 występował w kabarecie „Na Pięterku” Związku Polskich Autorów i Kompozytorów. W latach 1979-84 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym zrealizował własny spektakl satyryczny „Dziury na drodze” oraz musical dla dzieci „Dzieci taty Zeusa”. W latach 1983-86 prowadził wraz z Januszem Gajosem kabaret „Hotel Nitz”. Od roku 1986 do 1990 współpracował z kabaretem Pod Egidą. Realizował autorskie recitale i programy telewizyjne takie jak: „Na tronie”, „U pana Krzysia”, „Rozmowy ze zgryzem”. Od 2005 roku jest stałym gościem na antenie programu „Szkło kontaktowe” nadawanego w TVN24. Jest autorem sztuk teatralnych „Cycek”, „Bunkier”, zbioru satyrycznego „Między Worłujem a Przyszłozbożem” i wielu książek, licznych piosenek oraz felietonów .

17.11.2013 Start: 19.30 – KUBA SIENKIEWICZ i JACEK WĄSOWSKI

Kuba Sienkiewicz, piosenkarz autor, lider zespołu Elektryczne Gitary, 17.11.2013 w klubie KORSARZ zaprezentuje recital autorski „gitarą, piórem i pałką”, wspólnie z muzykiem i kompozytorem Jackiem Wąsowskim. Kuba Sienkiewicz. Piosenkarz autor (ur. 1961). Występuje z zespołem Elektryczne Gitary i jako Kuba Sienkiewicz. Wykonuje piosenkę autorską. Układa muzykę i piosenki do filmów. Współpracuje ze scenami literacko-muzycznymi i kabaretowymi. Strona internetowa – www.kubasienkiewicz.com.pl <http://www.kubasienkiewicz.com.pl> Jacek Wąsowski. Muzyk multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, piosenkarz autor. Współpraca wykonawcza i autorska m.in.: New Acoustic Unit, Chili My, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, muzyka teatralna i filmowa. Od roku 2008 na stałe w zespole Elektryczne Gitary.

24.11.2013 Start: 19.30 – Benefis „40 lat minęło” Wiesława Niderausa

Wiesław Nideraus – urodził się w Olecku. W czasie nauki w Technikum Elektrycznym w Olsztynie rozpoczął swoją przygodę z muzyką – grał na saksofonie w zespole Apogeum, dzięki czemu przekonał się, że w życiu musi zająć się&hellip śpiewaniem. Studiował polonistykę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie, gdzie występował w kabarecie Trzynastka. Z grupą zdobył dwukrotnie trzecie miejsce podczas Dni Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • MySpace
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Wykop
 • co-robie
 • Forumowisko

Łagodna Lista Przebojów
w czwartki od 20:00
na antenie Radia Aspekt

Kraina Łagodności TV

Archiwum