Get Adobe Flash player

Znajdź nas na Facebooku

Spoleczność

Tagi

2. Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką ROZSYPANIEC 2011

Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką „Rozsypaniec” to projekt muzyczny, na który zaprasza Stowarzyszenie Miłośników Bieszczad „Moje Bieszczady”. Tworzony przez Stowarzyszenie program ma na celu rozwój kulturalno – społeczny tego szczególnego regionu Polski, ale także aktywizację społeczeństwa.

„Rozsypaniec” to pięciodniowa impreza górsko-poetycka, odbywająca się w dniech 10-14 sierpnia 2011 w Krainie Bieszczad – Cisnej, Dołżycy i Łopience. Program wypełnią koncerty z kręgu piosenki poetyckiej, turystycznej, żeglarskiej oraz folkowej. Szczegóły programowe znaleźć można na oficjalnej stronie festiwalu http://www.mojebieszczady.org/61-program-2011-festiwal-bieszczadzkie-spotkania-ze-sztuka-rozsypaniec-2011-poezja-gory-muzyka-folk

Tak wygląda muzyczna strona Bieszczadzkich Spotkań ze Sztuką „Rozsypaniec”, która cieszyć będzie Wasze ucho wieczorami. Dni zaś ubarwi Kiermasz Artystyczny z rękodziełami artystów z całej Polski. Będzie je można nie tylko podziwiać, ale i zakupić. Równolegle z Kiermaszem odbywać się będą wszelkiego rodzaju warsztaty, które zaktywizują publiczność i dadzą szansę na odkrycie nowych talentów każdej osobie goszczącej na imprezie.

Podczas „Rozsypańca” odbędzie się również konkurs piosenki „Rozsypane Dźwięki” do udziału w którym zaproszeni są młodzi artyści, ale także co warto podkreślić, amatorzy. Na tym jednak nie koniec atrakcji – organizatorzy zapraszają na finał konkursów: Zmagań Poetyckich „Rozsypane Strofy” oraz fotograficznego „Bieszczady – historia trawą porosła”.

Podczas Bieszczadzkich Spotkań ze Sztuką nie zabraknie również pokazu filmowego, spotkań autorskich oraz śpiewograń do białego rana.

A wszystko to w otoczeniu pięknych i urokliwych Bieszczadów. Wszelkie szczegóły dotyczące Bieszczadzkich Spotkań ze Sztuką „Rozsypaniec” dostępne są na oficjalnej stronie Stowarzyszenia „Moje Bieszczady” www.mojebieszczady.org

Organizatorzy Bieszczadzkich Spotkań ze Sztuką „Rozsypaniec”

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Bieszczad „Moje Bieszczady”, które swoją historią sięga 2003 roku oraz rozpoznawalnego – nie tylko w kręgach krainy łagodności – Festiwalu Sztuk Różnych „Bieszczadzkie Anioły”. Stowarzyszenie powstało w celu rozwijania i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi kultury, a także przyczyniania się do promowania indywidualnej twórczości oraz wspierania wszystkich tych, którzy podejmują takie działania. Przede wszystkim jednak jest to grupa zakochanych w poezji, muzyce i górach osób, które prócz swojej codziennej aktywności zawodowej mają ambicję, by z pasją organizować przedsięwzięcie kulturalne i artystyczne zarówno ku swojej wielkiej radości i satysfakcji, jak i ku uciesze publiczności. Członkowie Stowarzyszenia i jego sympatycy pracują dla organizacji na zasadzie wolontariatu choć często są zawodowymi specjalistami w dziedzinie animowania społeczno-kulturalnego oraz pobudzania sił ludzkich. To ludzie z całej Polski i świata, których łączy najcudowniejsza ze wszystkich pasji – życie!

Wolontariusze

Organizatorzy nie udźwignęliby takiego przedsięwzięcia sami, szczególnie pracując nad nim po godzinach swoich zawodowych obowiązków, gdyby nie wolontariusze. Rozsypana Brygada to ludzie, którzy zjeżdżają w sierpniu w Bieszczady, by czuwać nad sprawną organizacją Festiwalu. Jest to dla nich czas spotkania i radosci, ale i ciężkiej pracy, którą wynagradza wspólnota pasji i niepowtarzalny bieszczadzki klimat.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • MySpace
 • PDF
 • Twitter
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Wykop
 • co-robie
 • Forumowisko

Łagodna Lista Przebojów
w czwartki od 20:00
na antenie Radia Aspekt

Kraina Łagodności TV

Archiwum